DRŽAVNI PODPRVAK - SEZONA 2020/2021
ROKOMETNI KLUB
TRIMO TREBNJE
DRŽAVNI PODPRVAK - SEZONA 2020/2021
ROKOMETNI KLUB
TRIMO TREBNJE
DRŽAVNI PODPRVAK - SEZONA 2020/2021
ROKOMETNI KLUB
TRIMO TREBNJE
DRŽAVNI PODPRVAK - SEZONA 2020/2021
ROKOMETNI KLUB
TRIMO TREBNJE
Na sporedu težko gostovanje v Kopru

Na sporedu težko gostovanje v Kopru

Trebanjski rokometaši bodo v 6. kolu Lige NLB odšli na težko, a hkrati pomembno gostovanje na Obalo. Nasproti jim bo stal Koper, ki ga vodi nekdanji...
Trebanjski levi na krilih navijačev z odliko proti novincem

Trebanjski levi na krilih navijačev z odliko proti novincem

Trebanjski levi so z odlično predstavo proti Herzu Šmartnemu prišli še do pete zaporedne prvenstvene zmage in z odlično podporo navijačev nadaljevali...
Vikend odpirajo mlajši dečki A, končujejo mladinci

Vikend odpirajo mlajši dečki A, končujejo mladinci

CENTER II, Mlajši dečki A RK RADEČE PAPIR NOVA – RK TRIMO TREBNJE Sobota, 09.10.2021 ob 10:40 Dvorana Osnovne šole Stična CENTER II, Mlajši dečki...
V Trebnjem gostujejo novinci

V Trebnjem gostujejo novinci

Po kvartetu zaporednih prvenstvenih zmag (Gorenje Velenje, Dobova, SVIŠ Ivančna Gorica, Maribor Branik), se bodo trebanjski rokometaši v petek, ob 18. uri...
Na sporedu težko gostovanje v Kopru
Na sporedu težko gostovanje v Kopru
Trebanjski levi na krilih navijačev z odliko proti novincem
Trebanjski levi na krilih navijačev z odliko proti novincem
Vikend odpirajo mlajši dečki A, končujejo mladinci
Vikend odpirajo mlajši dečki A, končujejo mladinci
V Trebnjem gostujejo novinci
V Trebnjem gostujejo novinci

Napovednik tekem

CENTER II, Starejši dečki B
RK SVIŠ IVANČNA GORICA – RK TRIMO TREBNJE
Nedelja, 17.10.2021 ob 16:00 Dvorana Osnovne šole Stična

CENTER II, Starejši dečki A
RK SVIŠ IVANČNA GORICA – RK TRIMO TREBNJE
Nedelja, 17.10.2021 ob 17:30 Dvorana Osnovne šole Stična

1. DRŽAVNA LIGA, Mladinci
RK GORENJE VELENJE – RK TRIMO TREBNJE
Nedelja, 17.10.2021 ob 18:00 RDEČA DVORANA

GREMO LEVI!
#LEVJESRCE

OSTALE NOVICE

Lestvica

Člani

Mladinci

Kadeti

MestoEkipaTočke
1RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO12
2RK TRIMO TREBNJE12
3RD URBANSCAPE LOKA10
4RK GORENJE VELENJE8
5RD RIKO RIBNICA8
6RD LL GROSIST SLOVAN8
7RK SLOVENJ GRADEC 20115
8MRK LJUBLJANA4
9RK MARIBOR BRANIK4
10RD KOPER3
11RK JERUZALEM ORMOŽ2
12RK SVIŠ IVANČNA GORICA2
13RK DOBOVA2
14RD HERZ ŠMARTNO2
MestoEkipaTočke
1RK GORENJE VELENJE10
2RK TRIMO TREBNJE9
3RD LL GROSIST SLOVAN8
4RK CELJE PIVOVARNA LAŠKO7
5RD BUTAN PLIN IZOLA7
6MRK KRKA4
7ŠRD ŠKOFLJICA PEKARNA PEČJAK4
8RK SVIŠ IVANČNA GORICA4
9RK DOBOVA3
10RD KOPER2
11ŠD MOKERC - KIG2
12RK JERUZALEM ORMOŽ2
13MRK LJUBLJANA0
14RD URBANSCAPE LOKA0

KVALIFIKACIJE 1. LIGA SKUPINA A (KADETI)

MestoEkipaTočke
1RD URBANSCAPE LOKA8
2RK TRIMO TREBNJE6
3RD KOPER4
4RK BREŽICE0

Facebook