Zmaga v Sevnici zaslužena

Nedelja, 12.4.2015; Rokometaši Trima smo zasluženo zmagali v Sevnici. Celo tekmo smo vodili in kontrolirali, dobro igrali v napadu in izpeljali to kar smo trenirali med tednom.

RK Sevnica : RK Trimo Trebnje   23 : 30 (10 : 15)

RK Sevnica: Gerčar, Brečko 7, Krnc, Djurdjevič 2, Brglez, Gorenjak 1, Kuhar 2, Brilej 4, Bezgovšek, Gjerek 3, Pernovšek 3, Župevc, Krnc, Fižuleto, Mrgole 1, Praznik.

RK Trimo Trebnje: Jelovčan (13 obr, 2 x 7m), Femec, Radelj 1, Križman 1(1), Skol 4(1), Sušin 5, Željko, Potočnik 5, Udovič 1(1), Sašek 4, Ferkulj 2, Grandovec M., Grandovec T. 1, Florjančič 6(1), Brana (3 obr), Urbič.

Tekmo smo vzeli dovolj resno in že v začetku imeli rahlo pobudo. Povedli smo za 3 zadetke in prednost ves čas držali. V trenutkih smo bili tudi rahlo v krču, ampak generalno smo odigrali dobro tekmo. Jelovčan je bil zanesljiv na golu, napad je bil uspešen. Do polčasa smo si uspeli priigrati 5 golov naskoka, ob enem pa smo imeli igralsko širino, saj smo igrali z 10 igralci v polju.

Drugi polčas smo morali začeti previdno, da ne zapravimo prednosti. Tokrat nam je to uspelo in razliko smo povečevali iz minute v minuto. Sredi polčasa smo vodili že za 9 zadetkov in tekmo praktično rešili. Do konca smo igrali z mešano postavo in vsi igralci so doprinesli k uspehu. Zmaga je bila zaslužena, tako da ostajamo na visokem položaju na lestvici. V soboto pa nas čaka (še) ena zelo težka tekma, ko v goste prihaja tretjo uvrščeni Maribor.