IMG_1489Kadetska ekipa Trima je v derbiju polfinalne skupine premagala goste iz Škofje Loke. Tekma se je začela zelo izenačeno z našo rahlo pobudo. Gostje se nikakor niso predajali in so po zaslugi razpoloženega vratarja vseskozi držali stik z nami ter v drugi polovici prvega polčasa povedli z 12:10. Takrat smo trimovci izkoristili odlične obrambe vratarja Zakoška in z delnim izidom 3:0 odšli na odmor z minimalno prednostjo. (13:12) V drugem polčasu smo začeli bolj zbrano v obrambi, Zakošek pa je še naprej branil odlično in hitro smo si priigrali 4 gole prednosti. S strpno igro smo to prednost še povečali in zasluženo slavili z 29:22. Tako kadeti Trima ostajamo na vrhu polfinalne skupine A s petimi zmagami, pred tekmovalnim premorom pa v soboto 13.2. igramo tekmo na Igu.

RK Trimo Trebnje : RD Urbanscape Loka 29 : 22 (13 : 12)

RK Trimo Trebnje: Zakošek, Rogelj, Pangrc, Gabrijel, Horžen J. 4, Medved, Jerlah A. 6, Kotar Ma. 5, Kotar Mi. 1, Hriberšek 1, Redek 3, Hostnik 1, Horžen K. 8, Brezovar, Kukenberger, Majzelj; trener: Benjamin Teraš