Zmaga kadetov proti Škofljici

V soboto, 19.3.2016, smo v domači dvorani igrali tekmo proti RD Škofljica. Tekmo smo dobro začeli potem pa so se v naši igri pričele pojavljati napake. Grešili smo iz čistih situacij (protinapadi, 7m ..) in gostje so nas ujeli in tudi prehiteli ter povedli z 8:6. Po minuti odmora smo se malenkost zbrali in preobrnili rezultat ter povedli z 14:10. V drugem polčasu enaka “slika” – dober začetek potem pa kopica zgrešenih priložnosti. Kljub temu smo zanesljivo zmagali. Končni rezultat 26:22 za Trimo.

RK Trimo Trebnje : ŠD Škofljica Pekarna Pečjak 26 : 22 (14 : 10)

RK Trimo: Rogelj, Zakošek, Pangrc, Kraševec, Gabrijel, Brezovar, Horžen K. 5, Medved 7, Horžen J. 2, Jerlah 2, Pangerc, Majzelj 1, Kotar Mi. 5, Kotar Ma. 2, Redek J. 2, Kukenberger; trener: Benjamin Teraš

Sedaj sledi tekmovalni premor, 2.4.2016 pa igramo tekmo v Kopru.