Zmaga kadetov pri sosedih v Novem mestu

V nedeljo, 14.9.2014, so kadeti RK Trimo Trebnje v 1. kolu kadetske lige CENTER II. gostovali pri sosedih v Novem mestu. Fantje obeh ekip so začeli odločno in goli so na obeh straneh padali kot po tekočem traku. Kljub začetni pobudi domačinov, smo hitro vzpostavili ravnotežje na igrišču in na sredini polčasa povedli za dva zadetka (9:11). Fantje niso popuščali in so uspeli povečati prednost na 9:13 in 14:17, takrat pa smo naredili nekaj napak in domačini so nas ujeli. Na odmor smo odšli poravnani na 17:17. V začetku drugega polčasa smo kljub igralcu manj povedli za dva zadetka in prednosti nismo več izpustili iz rok. Po zelo dobro odigrani končnici smo na koncu zasluženo zmagali  s 35:27.

RK Trimo Trebnje: Potrebuješ 3, Rajkovič 3, Stare, Špelič 5, Verbič 4, Brezovar 1, Falkner, Horžen 6, Kotar Marko 7, Medved 1, Poglavc 1, Rogelj, Zakošek, Kotar Miha 4, Hostnik, Hriberšek; trener: Teraš Benjamin