Žiga Urbič prejel športni znak za vrhunske rezultate

ziga-urbicSinoči je Športna zveza občin Trebnje in Mirna podelila najvišja priznanja športnikom iz obeh omenjenih občin med katerimi je bil tudi rokometaš RK Trimo Trebnje Žiga Urbič. Žiga je član kadetske reprezentance Slovenije s katero je na olimpijskem festivalu evropske mladine v Utrechtu  osvojil zlato kolajno. Slovenski rokometni upi so v velikem finalu premagali Norveško z 28:23 (19:11). Poleg omenjenega rezultata se je Žiga s selekcijo kadetov RK Trimo Trebnje uvrstil na finalno tekmovanje , ki je potekalo v Celju in dosegel odlično 4. mesto v državi.

Športnica leta 2013 je postala smučarska skakalka Eva Logar, športnik leta rokometaš Sebastian Skube, med športnimi ekipami pa se je najvišjega priznanja veselila prva ekipa Badmintonskega kluba Mirna.

Športno plaketo pa je prejel tudi RK Trimo Trebnje, saj letos praznuje 30 let svoje delovanja.