Z zmago v Sevnici uspešno napredovali v tretji krog pokala Slovenije

Rokometaši Trima Trebnjega so na prvi pokalni tekmi v letošnji sezoni zanesljivo ugnali tretjeligaša Sevnico in tako brez težav napredovali v 1/8 finala rokometnega pokala Slovenije. Žreb za tretji krog pokala bo ta četrtek. Končni izid tekme je bil 27:42.

Trebanjski rokometaši so prvo pokalno tekmo v letošnji sezoni pričeli zelo dobro in že v uvodnih minutah dokazali, da so obračun v Sevnici vzeli zelo resno. Uvodni zadetek na tekmi ježe v prvi minuti srečanja dosegel Uroš Udovič in tako začel odličen strelski niz. Prednost se je tudi v nadaljevanju stopnjevala ter v deseti minuti narasla že na +6 (3:9). Trebanjski strateg Benjamin Teraš je kasneje zamenjal še večino igralcev iz prve postave, tako da se je polčas končal z rezultatom 14:23.

V drugem polčasu so priložnost za igro dobili tudi nekateri mlajši igralci in ti brez težav ohranjali vodstvo. Z mirno igro smo tekmo tako dobili z izidom 27:42.

Pri Trebanjcih sta se s šestimi zadetki izkazala Anže Dobovičnik in Uroš Udovič.