Visoka zmaga starejših dečkov A

V soboto, 24. 11. 2012, ob 12:00 je bila odigrana osma tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke A. V gosteh so se pomerili proti RK Metlika ter zmagali za visokih 19 zadetkov in tako dosegli svojo 7. zmago v tej sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 22 : 41 za Trimo.

RK METLIKA : RK TRIMO TREBNJE   22 : 41   (7 : 20)

RK TRIMO TREBNJE: Potrebuješ Gašper 9, Kotar Miha 8, Horžen 9, Špelič 9, Verbič 5, Medved 1, Jaklič,  Senica 5 obramb (55%), Stare 13 obramb (40%);

Prvi polčas so fantje odigrali zelo dobro, saj so igrali  čvrsto ter pametno obrambo, katera je prejela le 7 zadetkov. V napadu so bili razpoloženi prav vsi in zadevali kot po tekočem traku. Prednost je naraščala iz minute v minuto. Ob polčasu je na semaforju pisalo 7:20 za Trimo.

V drugem polčasu so mladi Trebanjci prednost še povečevali ter tako dosegli novo zmago. Pohvalil bi prav vse fante, najbolj pa sta danes izstopala Gašper Potrebuješ, ki je odlično odigral tako v obrambi kot v napadu, kjer je bil nezgrešljiv. Najboljšo predstavo v letošnji sezoni pa je prikazal vratar Aljoša Senica, ki je bil kar 55% uspešen. Najboljši strelci so bili Gašper Potrebuješ, Kristjan Horžen in Nino Špelič, ki so dosegli po 9 zadetkov. Naslednja tekma mladih Trebanjcev bo 1. 12. 2012, ko v Trebnje prihaja Slovan. Fantje le tako naprej!

LESTVICA STAREJŠI DEČKI A (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

1. RK TRIMO TREBNJE 8 7 0 1 311 : 202 (0:0) 14 (0) 0
2. RK SVIŠ PEKARNA GROSUPLJE 8 6 0 2 251 : 203 (0:0) 12 (0) 0
3. RD RIBNICA RIKO HIŠE 8 4 1 3 230 : 200 (0:0) 9 (0) 0
4. RK METLIKA 8 3 0 5 168 : 229 (0:0) 6 (0) 0
5. RD SLOVAN 7 2 1 4 186 : 192 (0:0) 5 (0) 0
6. RK GROSUPLJE 7 0 0 7 126 : 246 (0:0) 0 (0) 0