sdb-1V soboto, 24.5.2014, je v Novem mestu v Športni dvorani Marof potekal turnir  za razvrstitev od 5-8 mesta. Trebanjci smo se najprej pomerili z RK Jeruzalem Ormož.

Tekma z Ormožem smo odprli z delnim izidom 3:0. Ormožani so kmalu začeli zadevati in se nam proti koncu polčasa  približali in celo izenačili. Polčas se je končal z  izidom 12:12. Tudi v drugem polčasu nam igra ni stekla in po dveh polčasih je bil rezultat izenačen. Obetali so se podaljški dvakrat 5 minut. V podaljšku smo kmalu povedli in prednost zadržali do konca in slavili z 27:26

RK TRIMO TREBNJE: RK  ORMOŽ    27:26 (12:12), (22:22)

RK TRIMO TREBNJE: Jerlah 7, Redek 9, Majzelj 3, Pangerc 7, Višček, Kukenberger 1, Pangrc 1 obramba (10%), Gabrijel 3 obrambe (25%), Marinčič, Smolič M., Šenica, Špelič, Smolič K., Slavič, Kraševec;

Z zmago proti Ormožu smo se uvrstili v “finale”, kjer smo se pomerili proti našim starim tekmecem MRK KRKA. Z izjemo začetnega vodstva domačih (2:1), smo vso tekmo narekovali ritem. Vodili smo tudi že za 6 golov, vendar so se nam Novomeščani po nekaj naših nespametnih potezah približali na vsega 2 zadetka. V drugem polčasu se je igralo gol za gol. V zadnjih dveh minutah smo zapravili prednost zadetka in Krka je na koncu slavila z 23:22.

MRK KRKA : RK TRIMO TREBNJE      23:22 (11:13)

RK TRIMO TREBNJE: Jerlah 8, Redek 9, Majzelj 2, Pangerc 2, Višček 1, Kukenberger , Pangrc 2 obrambi (18%), Gabrijel 2 obrambi (13%), Marinčič, Smolič M., Šenica, Špelič, Smolič K., Slavič, Kraševec;