sda-1V nedeljo, 17.11.2013 , se je v  Novem mestu odvijala tekma starejših dečkov A med RK Trimo Trebnje in MRK Krka. Tekma je bila do prvega polčasa  izenačena. Rezultat ob polčasu 11:9 za domačine. Kasneje pa se je premoč MRK Krke stopnjevala in tako so prišli v 38, minuti do rezultata 20:13, kjer pa se je tekma zaradi diskvalifikacije gostujočega trenerja prekinila (domači trener je bil izključen že v 15. minuti tekme). Tako so domačini zasluženo slavili in premagali Trimovce po skoraj treh letih popolne prevlade v slovenskem prostoru, saj v tem času niso mladi Trebanjci niti enkrat okusili kaj pomeni beseda poraz. Zadnji poraz so doživeli 25. 1. 2010 ravno proti Krki na njihovem igrišču. Tekmo pa je zaznamovalo tudi izredno veliko število dvomljivih sodniških odločitev v škodo tako domačinov kot gostov.
RK Krka :RK Trimo Trebnje    20:13  (13:11)
RK Trimo Trebnje : Kotar Miha 4 , Medved Ž. 3 , Horžen K. 3 ,Jaklič N. , Kotar Marko 1 , Falkner L. ,
Brezovar A. , Redek J. 1 , Jerlah A. 1 , Majzel T. , Poglavc U. 2, Gabrijel 2 obrambi (12%), Rogelj 1 obramba (17%);