FOTO in VIDEO: SDA doma premagali državne podprvake

sda_trimo_mokerc_7.2.15V soboto, 7.2.2015 ob 11.30, se je v športni dvorani OŠ Trebnje igral 4. krog polfinalne skupine A med domačim RK Trimo Trebnje in gostujočim ŠD Mokerc- Ig. Povedli so gostje 0:1, a to je bilo tudi edino vodstvo gostov na tekmi. V 8. minuti smo prvič povedli za 2 zadetka.  Nadaljevali smo v podobnem ritmu s še boljšo obrambo in povedli 9:4. Prednost bi bila lahko še višja, a je to preprečil nasprotni vratar z nekaj dobrimi obrambami. Tako se je polčas z našo dobro igro v obrambi in z dobrimi posredovanji našega vratarja končal z rezultatom 10:6. V drugem polčasu smo nadaljevali v slogu iz prvega polčasa in povečali vodstvo na 8 zadetkov. Tekma je bila tako odločena.

RK Trimo Trebnje :   ŠD Mokerc- Ig                       23:17 (10:6)

RK TRIMO TREBNJE: Gabrijel T. , Pangrc T., Kraševec T. , Pangerc U. 4, Horžen J. 9, Jerlah A. 3, Kukenberger A. , Majzelj T. 4, Marinčič M., Redek J. 3, Višček L.;

1. RK TRIMO TREBNJE 5 4 0 1 141 : 100 (0:0) 8 (0) 0
2. RD URBANSCAPE LOKA 4 4 0 0 118 : 91 (0:0) 8 (0) 0
3. MRK KRKA 4 3 0 1 124 : 108 (0:0) 6 (0) 0
4. ŠD MOKERC – IG 5 2 0 3 118 : 120 (0:0) 4 (0) 0
5. RD KOPER 2013 4 2 0 2 95 : 109 (0:0) 4 (0) 0
6. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA 4 1 0 3 89 : 97 (0:0) 2 (0) 0