mladinciV torek, 22.4. 2014, ob 20.15 uri  je bil odigran zadnji krog 1. mladinske lige. Trebanjci so zadnjo tekmo odigrali na domačem terenu proti RK Drava Ptuj. Naši mladinci so prvi polčas začeli slabo, saj so gostje v prvih minutah povedli za 5 zadetkov. Prvi polčas se je končal z vodstvom 4 golov gostov (13: 17). V drugem polčasu so se Trebanjci približali na 1 gola zaostanka, vendar jim ni uspelo izenačiti. Tekma se je končala z rezultatom 27:29 za Ptujčane. Tako so mladinci končali sezono in zasedli 4. mesto v državi. V tej tekmi pa sta zadnjič mladinski dres oblekla Rok Skol in Sebastjan Križman.

RK TRIMO TREBNJE – RK DRAVA PTUJ   27:29    (13:17)

RK TRIMO TREBNJE: Skol 8, Križman S. 8, Baznik 4, Kotar 4, Rokavec 2, Križman U. 1, Čeh, Kravcar, Butkovec, Jerlah, Gruden, Lukšič, Brana, Ferlin, Urbič;