[singlepic id=3623 w=320 h=240 float=right]V nedeljo, 29.9.2013 je bila odigrana prva tekma za mladince. Nasprotnik trebanjskih rokometašev je bil RK Gorenje Velenje. Gosti so se v prvem polčasu dobro upirali, tako da naši niso mogli povečati razlike več kot za en gol. Prvi polčas se je končal 13:12 za naše.V drugem polčasu je bila čisto drugačna zgodba. Trebanjci so vse bolj stopnjevali igro in z odlično obrambo pustili nasprotniku dati le 7 golov. Tekma se je končala z izidom 30:19 za naše mladince.

RK Trimo Trebnje: Čeh, Križman U. 1, Gruden D. 1, Udovič 8, Kotar, Skol 12 (7), Butkovec, Križman S. 4, Femec 2, Brana, Lukšič, Kravcar 1, Baznik 1, Jerlah, Ferlin, Rokavec;

RK Gorenje Velenje: Brglez, Bukošek 2, Cirar 2, Habe G., Habe L., Hajsinger, Horvat 1, Kočar, Kotnik, Meža 1, Ovniček 7, Podlesnik 2, Tomič 2, Verdelj 1, Kolar 2;