MDA-sezona-201415V petek, 24. 4 2015, se je v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma med RD Jadran in RK Trimo Trebnje. Tekmo smo začeli nekoliko nezbrano tako v napadu kot v obrambi zaradi “presinga”. Nato smo se nekoliko zbrali in nasprotnikom “ušli” celo za 5 golov, Do polčasa se je ta prednost malo zmanjšala, a vseno smo vodili. Ob polčasu je bil rezultat 12:9. V drugem polčasu so nasprotniki spremenili obrambo in zaradi tega smo v napadu imeli manj težav kot na začetku. Tako so nasprotniki igrali cel drugi polčas, le nekaj minut pred koncem pa so prijeli “presing” a je bilo prepozno, saj smo imeli previsoko prednost. Na koncu smo zmagali z rezultatom 24:21. Sedaj smo se uvrstili v finale, ki bo v soboto, 9. maja v Ormožu. V finalu se bomo soočili z Ribnico, Celjem in Ormožom.

RK Trimo Trebnje : RD Jadran 24:21 (12:9)

RK Trimo Trebnje : Dular Ž., Pate S.2, Rakar J., Jevnikar R., Kovič O., Kirm A., Rezelj T.1, Erman K., Mežan M., Vovk Ž.1, Panger M., Povše T.6, Rajk M.7, Mlakar G.3, Čulk A.4, Gaberc M.;