Mladi Trebanjci  so v nedeljo, 25. 5. 2014, odigrali  prijateljski tekmi proti Kočevju. Prvo tekmo so odigrali mlajši dečki B, ki so že v 6. minuti povedli 7:0 in zmagovalec je bil znan. Zaradi številnih menjav v domači vrsti je bil rezultat ob polčasu 10:6. V drugem polčasu je razlika ves čas znaša okrog 5 golov in Trimovci so slavili z rezultatom 19:16.

MLAJŠI DEČKI B, RK TRIMO TREBNJE: RK KOČEVJE   19:16  (10:6)

Drugo tekmo so odigrali mlajši dečki A, ki so skozi celotno tekmo zaostajali za Kočevjem, čeprav so pokazali viden napredek v igri. V prvem polčasu predvsem ni delovala obramba, saj so prejemali prelahke zadetke. Polčas se je končal z vodstvom gostov 9:13. V drugem polčasu pa je obramba delovala mnogo bolje in Trebanjci so se jim uspeli približati na zadetek in  imeli celo napad za izenačenje, a jim žal ni uspelo. Končni rezultat tekme je bil 22:23 za Kočevje. Fantje pridno trenirajte še naprej in slej ko prej bodo prišle tudi zmage.

MLAJŠI DEČKI A, RK TRIMO TREBNJE: RK KOČEVJE   22:23  (9:13)