IMG_0864V nedeljo, 22.11.2015, se je v športni dvorani OŠ Trebnje odigral dolenjski derbi kadetskih ekip RK Trimo Trebnje in MRK Krke. Domači smo bili oslabljeni za Kristjana Horžena, vendar so fantje kljub temu odigrali dobro tekmo. Že od začetka tekme smo prevzeli pobudo in goste vseskozi držali na varni razdalji 3 do 5-tih zadetkov. Veliko zaslug za to ima tudi vratar Žan Zakošek, ki je branil zelo dobro. Po nekaj napakah v zaključku polčasa, so se nam gostje približali le na dva zadetka. (16:14) Na začetku drugega polčasa smo nadaljevali z dobro igro in si kmalu spet priigrali 4 zadetke prednosti. Nato je sledilo obdobje naše slabe igre in gostje so se nam približali le na zadetek, vendar je bil vratar Žan Zakošek v tistih trenutkih nepremagljiv in naša prednost je spet narasla. Mirno smo zaključili tekmo in zasluženo osvojili novi točki.

RK Trimo Trebnje : MRK Krka 31:28 (16:14)

RK Trimo Trebnje: Zakošek, Rogelj, Gabrijel, Pangrc, Kraševec, Horžen J. 2, Medved 3, Kukenberger, Jerlah 3, Kotar Ma. 11, Kotar Mi. 4, Hriberšek, Redek 6, Hostnik, Brezovar, Pangerc 2; trener: Benjamin Teraš