KadetiV soboto, 25. 4. 2014 se je v dvorani OŠ Trebnje odigralo zadnje kolo za kadete. Tekma je potekala med prvouvrščenim Trebnjem in drugo uvrščenim Slovanom. Tekma ni imela nobenega pomena, saj je ekipa Slovana izgubila proti Krim-Olimpiji, zato so si Trebanjci že pred tekmo zagotovili prvo mesto in s tem tudi finalni turnir na domačih tleh.

Tekma je bila od začetka do konca zelo izenačena. Prvi polčas so bolje začeli gostje, saj so povedli za 2 zadetka. Domači so jih v nadaljevanju hitro ujeli in proti koncu polčasa tudi prehiteli za 2 zadetka. Tako je bil rezultat ob polčasu 16:14. V drugem polčasu se domačinom ni uspelo oddaljiti za več kot 5 zadetkov. Priložnost za igranje so dobili vsi, kar je tudi prav, da so občutili igrati na malo višjem nivoju. Rezultat se je ustavil pri 28:26.

Kot kapetan ekipe bi pohvalil fante za trdo delo skozi celo leto, zato že zdaj vabim vse ljubitelje rokometa, da se nam pridružite 17. in 18. maja na finalnem turnirju, ki bo potekal v Trebnjem.

RK Trimo Trebnje : RD Slovan  28:26 (16:14)

RK Trimo Trebnje: Kotar 5, Verbič 6, Potrebuješ Gregor 4, Potrebuješ Gašper, Špelič Nino, Povhe 2, Zaplotnik 6, Gruden 5, Krevs, Mlakar, Urbič, Vencelj, Stare;