VIDEO in FOTO: Starejši dečki A v dramatični končnici zopet zmagali

V nedeljo, 17. 3. 2013, ob 10.30 je bila v športni dvorani Trebnje odigrana deseta polfinalna tekma za starejše dečke A. Njihov nasprotnik je bil RD Mokerc-Ig. Trebanjski rokometaši so zmagali za  dva zadetka in tako ostajajo  še naprej neporaženi ter zasedajo 1. mesto v polfinalni skupini A.

RK TRIMO TREBNJE : RD MOKERC-IG     31 : 29    (16 : 15)

RK TRIMO TREBNJE: Verbič 5 (2), Špelič 7, Potrebuješ, Kotar Miha 6, Poglavc , Horžen 5, Kotar Marko 6, Rajkovič 2, Medved, Stare 4 obrambe (13%), Senica;

[singlepic id=1471 w=320 h=240 float=left]Tekma je bila v prvem polčasu izredno izenačena, saj se je igralo gol za gol. Nobena ekipa si ni priigrala več kot dva zadetka prednosti (5:3, 6:4 ter 15:13). Polčas se je končal z minimalno prednostjo za Trimo.

V drugem polčasu so Trimovci uspeli pobegniti na 3 zadetke prednosti (18:15 in 19:16), vendar so jih borbeni gostje ujeli pri rezultatu 19:19. Tekma je bila napeta vse do konca, saj se je zopet igralo gol za gol. Na koncu mogoče tudi kanček sreče na trebanjski strani in zmaga je ostala doma.  Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil Nino Špelič, ki je dosegel 7 zadetkov. Naslednja tekma Trebanjcev bo 23. oziroma 24. 3. 2013, ko Trebanjci odhajajo v Ivančo Gorico.