VIDEO IN FOTO: MDA še naprej zmagovalno, tokrat padel SVIŠ

mda_14-15V četrtek, 27. 11. 2014 se je v športni dvorani v Trebnjem odvijalo šesto kolo predtekmovalne skupine CENTER II med Trimom in Svišem iz Ivančne Gorice. Začeli smo  zelo slabo in brez prave volje v obrambi, zato igra v prvem delu nikakor ni stekla. Rezultat ob polčasu je bil 12:8. Ob polčasu smo dobili nekaj dobrih nasvetov trenerja in se kar malo “streznili”.  Začeli smo z boljšo igro in začeli povečevati razliko. Naše največje vodstvo je bilo 10 golov. Proti koncu tekme je trener priložnost za igro dal vsem igralcem. Tako mlajši dečki A še naprej ostajajo neporaženi in s svojo igro v letošnji sezoni navdušujejo prav vse.

RK Trimo Trebnje : RK SVIŠ   25:17 (12:8)

RK Trimo Trebnje: Pate S.1, Mežan M.1, Erman K.1, Jevnikar R., Dular Ž., Čulk A.1, Rajk M.6, Kirm A.1, Pangerc M., Rakar J.1, Povše T.8, Rezelj T.2, Vovk Ž., Mlakar G.3, Kovič O., Gaberc M.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (MLAJŠI DEČKI A)

1. RK TRIMO TREBNJE 6 5 1 0 140 : 91 (0:0) 11 (0) 0
2. RD RIKO RIBNICA 5 4 0 1 140 : 120 (0:0) 8 (0) 0
3. RK SVIŠ 6 3 0 3 135 : 143 (0:0) 6 (0) 0
4. MRK KRKA 5 2 1 2 126 : 88 (0:0) 5 (0) 0
5. RK GRČA KOČEVJE 5 1 0 4 83 : 109 (0:0) 1 (0) -1
6. RK ČRNOMELJ 5 0 0 5 94 : 167 (0:0) 0 (0) 0