mladinciV soboto, 16. 2. 2014, ob 10.00 uri se je odigral 16. krog 1.mladinske lige. Trebanjci so doma gostili RD Slovan. V začetku tekme so Trebanjci z nekaj hitrimi goli povedli za 3 gole, vendar so se gostje v 10 minuti kmalu približali na gol razlike. Prvi polčas se je končal  s tremi goli prednosti za naše mladince (16:13). Začetek drugega polčasa se je nadaljeval zelo izenačeno. V 50. minuti tekme pa so Ljubljančani povedli za gol in tako pripeljali tekmo do konca z 2 goloma prednosti. Tekma se je končala z rezultatom 25:27. To je bil že 4. zaporedni poraz.

RK TRIMO TREBNJE : RD SLOVAN    25:27     (16:13)

RK TRIMO TREBNJE: Udovič 9, Femec 2, Skol 3, Križman S. 3, Križman U. 1, Kotar 7, Kravcar, Butkovec, Lukšič, Gruden, Jerlah, Rokavec, Brana, Urbič, Ferlin;