Vabljeni na polfinalni turnir osnovnih šol v rokometu

Turnir bo v športni dvorani OŠ Trebnje  v torek, 19. 3. 2013, z začetkom ob 10. uri .

Spored tekmovanja:

10.00: Otvoritev turnirja – pozdrav ravnatelja/ice šole gostiteljice, kulturni program

Dodatna pojasnila:

Ekipo sestavljajo učenci iste šole, letnik 1998 in mlajše. Na vseh tekmah so v veljavi mednarodna pravila. Na vseh polfinalnih turnirjih turnirjih določimo zmagovalca po naslednjem ključu: število osvojenih točk medsebojnih srečanj, razlika v golih medsebojnih srečanjih, razlika v golih na vseh tekmah, večje število danih golov. V finale se uvrsti prvouvrščena ekipa. Ekipa šteje največ 14 učencev. Igralni čas je 2 x 12 minut s triminutnim odmorom med polčasom tekme in deset minutnim med zaporednima tekmama. Izključitev igralca je 1 minuta. Igra se z žogo obsega 54 cm. V igrah z žogo mora biti vodje ekipe obvezno športni pedagog oz. učitelj šole, ki je prisoten na klopi ob igrišču. Šola mora nastopiti v enotni športni opremi brez oznak ali le z oznakami šole in sponzorjev. Vse ekipe morajo biti prisotne na otvoritvi tekmovanja ter na razglasitvi rezultatov. V primeru, da odidejo iz tekmovanja predčasno niso upravičene do nagrad.