V pokalu boljši od Pomurja

Četrtek, 23.10.2014; Rokometaši Trima so zmagali na pokalni tekmi v Murski Sobori in se uvrstili v nadaljne tekmovanje.

Tekma proti Pomurju je bila od začetka pod kontrolo. Povedli smo z rezultatom 4:0, nato pa prednost držali in povečevali postopno. Na tekmo ni odšel rahlo oboleli Skol in še nekaj mladincev, srednjega zunanjega je zato celo tekmo odigral Udovič. Ekipa se je menjala na 15 minut, tako so igrali vsi igralci, vratarji pa so se menjali na 20 minut. Polčas smo dobili z razliko 8 golov (10:18). V drugem polčasu si je Sušin razbil arkado in odšel na šivanje. Ostali igralci so igrali dovolj zavzeto in tekmo mirno peljali k koncu. Na koncu smo zmagali za 14 zadetkov, rezultat je bil 35 : 21 za Trimo. Za Trimo Trebnje so igrali: Jelovčan, Femec, Radelj 5, Sušin 1, Baznik 1, Potočnik 2, Udovič 6, Sašek 4, Ferkulj 3, Grandovec 3, Florjančič 10, Brana, Urbič.

V soboto, 25.10.2014 pa igramo zelo pomembno tekmo, ko v Trebnje prihaja ekipa Krke. Tekma se bo odigrala ob 19h.