V novo leto s porazom

Mladinska ekipa RK Trimo Trebnje je 13. krogu 1. mladinske lige po slabi igri doma izgubila s Krškim.

Prvi polčas je bil zelo izenačen. Rezultat 12:12 pa kaže, da sta obe ekipi igrali izrazito obrambno z veliko napakami v napadu.  V podobnem “duhu” slabe tekme se je nadaljeval tudi drugi polčas, svoje sta s slabim sojenjem na obeh straneh dodala tudi nerazpoložena sodnika. Zadnji napad pri rezultatu 26:27 za Krčane so imeli domačini, ki pa niso uspeli izenačiti. Tako sta točki obdržali gostje, vendar bi bilo po prikazanem delitev točk še najprimernejša.

RK TRIMO TREBNJE : RK KRŠKO 26:27 (12:12)

RK Trimo Trebnje: Butkovec E. 2; Femec M. 3; Skol R. 7; Ratajec R.1; Čeh M.; Rokavec R. 3; Križman S. 8; Kotar M. 1; Butkovec T., Brana U. 1; Brzin A.