Uvod z zmago

Kadetska ekipa RK Trimo Trebnje je v 1. kolu Polfinalne skupine A v gosteh visoko premagala dobro ekipo RD Krim – Olimpija iz Ljubljane.

Tekma je bila v prvem delu zelo izenačena, saj si nobena ekipa ni uspela priigrati večje prednosti. Prvi polčas pa so z minimalno prednostjo vseeno dobili Trebanjci. Rezultat je bil 18:19.  Prelomni tenutek tekme je bil v sredini 2. polčasa, ko so si Trebanjci z delnim izzidom 7:0 prigrali prednost 9 zadetkov in tekma je bila odločena. Ključni faktor za uspeh naših rokometašev je bila daljša klop, boljša kondicijska priprava  in razpršenost učinka igralcev, ki so prispevali zadetke, saj se je med  strelce vpisalo kar 12 igralcev.

RD KRIM-OLIMPIJA : RK TRIMO TREBNJE 31:43 (18:19)

RK Trimo Trebnje:  Potrebuješ G. 3; Povhe L. 2 ; Krevs M. 2; Mlakar V. 2; Jerlah A. 1; Gruden T. 1;Butkovec T. 1; Gruden D. 5; Kotar M. 10; Baznik F. 6;  Križman U. 4; Zaplotnik A. 6; Lukšič M.;Urbič Ž.; Vencelj N.; Ferlin N.