Tudi v drugo boljši od Krke

Sreda, 20.8.2014; Rokometaši Trima nadaljujemo niz prijateljskih tekem. Tokrat smo bili tudi v drugo boljši od sosedov iz Novega mesta in zmagali z rezultatom 27 : 31 (13:15).

Drugič v tednu dni smo igrali z ekipo Krke, tokrat na njihovem terenu. Tekma je bila ves prvi polčas bolj ali manj izenačena, rahlo pobudo 2 ali 3 zadetkov pa smo imeli rokometaši Trima. Krka je vodila samo enkrat, a je bila enakovreden tekmec. Polčas smo uspeli zaključiti v svojo korist, zopet smo igali praktično v dveh postavah.

Drugi polčas se je začel podobno kot prvi, le da smo sedaj imeli konstantno prednost treh zadetkov. Igralo se je zavzeto, bilo je tudi nekaj lepih potez na obeh straneh. Sredi drugega polčasa smo se uspeli odlepiti na 4 zadetke, vmes smo zopet menjali postavo. Krka se je uspela približati na gol zaostanka, a končnica je pripadla Trimu, ki je povedel največ na tekmi, v 59. minuti za pet zadetkov. Najboljši strelci za Trimo so bili Sušin 6, Skol 5 ter Grandovec T. in Potočnik po 4.

Naslednjo tekmo igramo v četrtek, 21.8.2014, ko ob 18:30 gostujemo pri državnih prvakih Celje Piv. Laško.