Trimo napredoval v četrtfinale pokala Slovenije

Četrtek, 7.11.2013; Rokometaši Trima smo z zmago v Škofji Loki napredovali v četrtfinale pokala Slovenije. Zmaga je bila zaslužena, saj smo vodili od prve do zadnje minute.

Škofja Loka, 6.11.2013 ob 20:oo

RD Loka 2012 : RK Trimo Trebnje   22 :29 (13:16)

RD Loka 2012: Kejžar, Vrbinc, Bergant 1, Vertačnik 1, Rakovec, Štremfelj 3, Korošec, Završnik 3(2), Korošec J. 7, Čebron 2, Cingesar 1, Bradeško 1, Kavčič, Rant, Draksler 3;

RK Trimo Trebnje: Korelec 3, Radelj, Murčehajić 1, Ratajec 4(1), Čeh, Ferlin (15 obr), Skol, Kotar, Sušin 2, Baznik 1, Rojc 1, Udovič 1, Ferkulj 8(4), Grandovec T. 3, Florjančič 5, Brana (4 obr).

Trimovci smo odigrali tekmo osmine finala pokala Slovenije v Škofji Loki. Tekmo smo vzeli pravilno, tako da smo vodili od prve minute naprej. Povedli smo z rezultatom 4:1, nato pa borbenim domačinom dovolili priključek (4:5). Bili smo dobolj zbrani, da smo napad odbili in držali razliko 3 do 4 zadetkov. Prišlo je tudi dobrih pet minut, ko smo povedli za 6 (10:16). Nato smo imeli nekaj smole in par napak in Loka se je na polčasu približala na tri gole zaostanka (13:16).

Drugi polčas smo začeli z igralcem več, igrali zelo borbeno v obrambi in kmalu zopet povedli za 6 (14:20). Za tem je sledilo obdobje Trima, ki je naredilo delni izid 6:0 in povedlo za neulovljivih +12 (14:26, 45. min). Sledila je menjava celotne postave, tako da so tekmo praktično odigrali mladinci, ki so delo dobro opravili. Razlika se je sicer znižala, a tekmo smo mirno pripeljali do konca. Tako smo se uvrstili v četrtfinale pokala in čakamo na torkov žreb, ki pa lahko prinese marsikaj. Možni nasprotniki so Celje Piv. Laško, Gorenje, Dol TKI Hrastnik, Drava Ptuj, Istrabenz plini Izola, Slovan in SVIŠ.