Trimo gostoval v Kranjski Gori proti Vardarju

Torek, 21.1.2014; Rokometaši Trima so odigrali četrto trening tekmo. Gostovali so v Kranjski Gori, kjer se na pripravah mudijo makedonski prvaki, ekipa Vardarja. Tekmo smo izgubili z izidom 27:19 (16:8).

Tekmo so zasluženi dobili gostje, ki so kljub nepopolni postavi še vedno zelo močna ekipa. Trimovci smo zopet nastopili z 18 igralci, ne glede na potek rezultata smo menjali postave. Vardar je zaigral z postavo Dibirov in Brumen na krilih, Abutović, Karačić in Petrić na bekih, Čipurin na krožnem napadalcu, v golu pa je stal Španec Mulumbres. V obrambi je zaigral tudi Slovenec Kozlina, tako da je Vardar tekmo vzel resno. Prvi polčas je bil nekoliko slabši, šepala je realizacija, ki je bila tudi posledica dobre obrambne igre Vardarja. Zelo dobro pa je branil Ferlin, ki je do konca tekme zbral kar 16 obramb v 45 minutah. Za Trimo so nastopili: Femec, Radelj, Murčehajič 2, Ratajec 3, Čeh, Ferlin (16 obr), Skol, Sušin 1, baznik, Rojc 3, Udovič 4, Kristan, Ferkulj 2, Kotar, Grandovec Tevž 2, Florjančič 1, Brana (2 obr).

Naslednjo tekmo bomo odigrali v sredo ob 18:30, ko v Trebnje prihaja rokometni klub Cerklje.