Trimo boljši od reprezentance Kuvajta

Četrtek, 16.1.2014; Tudi drugo trening tekmo smo rokometaši Trima zmagali. Premagali so reprezentanco Kuvajta z izidom 29 : 22 (16:11).

RK Trimo Trebnje : Kuvajt      29 : 22 (16:11)

RK Trimo Trebnje: Korelec 1, Femec 1, Radelj 4, Murčehajič, Ratajec 3, Ferlin (13 obr), Skol 1, Čeh, Sušin 3, Baznik, Rojc 2, Udovič 1, Kristan, Ferkulj 7, Grandovec Maj 1, Grandovec Tevž 1, Florjančič 4, Saje (1 obr), Brana (3 obr).

Kuvajt: Ali Saleh 1, Alshammari 2, Alqallaf, Alutaibi, Alfadhli, Aluharaballi 13, Alkhalidi, Alshamari 1, Bokhadra 1, Alsafar, Khuraibet, Alhajri 1, Albaloul 3, Alkhaldi, Alkhamees, Jafar.

Tudi v drugi tekmi smo videli zavzeto igro Trima, ki je povedel od začetka in držal vodstvo do konca tekme. Rezultat je bil relativno blizu le v prvih 5 minutah, nato pa smo se odlepili na minimum 4 zadetke in to držali skozi celo tekmo. V kadru je bilo kar 19 igralcev in vsi so dobili del minutaže. Vsak, ki je stopil na igrišče, je doprinesel lep delež k končni zmagi. Naloge so dobro izpolnili, rezerve pa vedno obstajajo.

Naslednjo tekmo bodo rokometaši Trima odigrali v soboto, 18.1. ob 11:00, ko v goste prihajajo rokometaši Krke.