Trimo boljši od Cerkelj

Sreda, 22.1.2014; Rokometaši Trima smo odigrali četrto trening tekmo in premagali 1-B ligaša iz Cerkelj. Končni rezultat je bil 27:23(10:11).

Tekma je bila rezultatsko najbolj zanimiva do sedaj, gostje so se nam zelo dobro upirali. Prvi polčas so se obe ekipi izmenjavali v vodstvu, slaba realizacija in igra v obrambi pa je botrovala minimalemu dobljenemu polčasu gostov. V drugem polčasu smo uvideli, da s pol moči ne bo šlo in zaigrali bolje. Kmalu smo povedli za 4 zadetke in nato z več rotacij igralcev tekmo mirno pripeljali do konca. Trening tekma nam je prišla zelo prav, da nas je opozorila, kako se mora igrati vsako sleherno tekmo. Za Trimo Trebnje so nastopili:Femec 1, Radelj, Murčehajič 3, Ratajec 1, Skol 3, Kotar 1, Sušin, Rojc 4, Udovič 1, Kristan 1, Ferkulj 3, Grandovec Maj, Grandovec Tevž 3, Florjančič 6, Čeh, Ferlin (11 obr), Saje, Brana (6 obr).