Tretja zaporedna zmaga mladincev

Mladinska ekipa RK Trimo Trebnje je v 12. krogu 1. mladinske lige  gostovala v Slovenj Gradcu in zmagala z rezultatom 34:25.  V prvem delu 1. polčasa sta se ekipi izmenjavali v vodstvu. Zadnje izenačenje je bilo na 8:8, ko so Trebanjci dodali na plin, pri čemer je izstopala  predvsem igra v obrambi. V napadu pa so Trebanjci zadevali iz vseh položajev. Na odmor so odšli s prednostjo šestih zadetkov. V drugem polčasu se je dobra igra nadaljevala in prednost se je še povečala. Semafor se je na koncu tekme ustavil na 34:25. To je bila tretja zaporedna zmaga Trebanjcev in druga na gostovanju. S tem so nekoliko popravili svoj položaj na lestvici in izboljšali slab vtis z začetka sezone.

RK SLOVENJ GRADEC : RK TRIMO TREBNJE  25:34 (13:19)

RK Trimo Trebnje: Butkovec E. 7;  Zoran A. 6; Femec M. 3; Skol R. 9; Ratajec R.2; Čeh M.1; Rokavec R. 4; Križman S. 2;  Križman U.; Kotar M.; Brana U.; Brzin A.