Trebanjski mladinci izgubili dolenjski derbi

mladinciV nedeljo, 13. 4. 2014, ob 19.00 uri v dvorani Marof je bil odigran predzadnji krog 1. mladinske lige. Trebanjci so se pomerili z MRK Krka. Tekmo so bolje začeli naši mladinci in v 15. minuti povedli tudi za 4 gole, vendar so domači z nekaj hitrimi protinapadi izenačili, tako da se je prvi polčas končal z rezultatom 16:16. Večina drugega polčasa sta bili ekipi enakovredni, kot se je kazalo v izmenjavi vodstva za dva gola. Na koncu so boljšo igro v obrambi in prav tako tudi v napadu pokazali domači in zasluženo zmagali. Končni rezultat 33:30 za Krko.

MRK KRKA : RK TRIMO TREBNJE       33:30    (16:16)

RK TRIMO TREBNJE: Udovič 8, Baznik 5, Skol 5, Križman U. 4, Križman S. 6, Rokavec 2, Čeh, Butkovec, Gruden T., Lukšič, Jerlah, Gruden D., Urbič, Ferlin, Brana;