mladinciV soboto je bila odigrana tekma 8. Kola, 1. mladinske lige. Trebanjci so doma gostili RD Loka 2012.

Na začetku so Trebanjci povedli za 3 gole, vendar so jih gostje kmalu ujeli. Skozi celoten prvi polčas je bila tekma zelo izenačena. Polčas se je končal za gol prednosti naših mladincev (16:15). Drugi polčas se je prav tako začel zelo izenačeno, a v 45. minuti so gostje povedli za 2 gola prednosti. Trebanjcem je uspelo rezultat izenačiti v 50. minuti, kasneje pa so tudi povedli za 1 gol. Prednost enega gola so tako pripeljali vse do konca tekme. Končni rezultat tekme je bil 31:30.

RK TRIMO TREBNJE : RD LOKA 2012   31:30  (16:15)

RK TRIMO TREBNJE: Skol 5, Udovič 11, Kotar 1, Križman S. 7, Križman U. 1, Femec 6, Rokavec, Butkovec, Čeh, Gruden, Kravcar, Lukšič, Jerlah, Brana, Ferlin