Starejši dečki B še naprej neporaženi

V soboto, 17. 11. 2012, ob 11:30 je bila odigrana šesta tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke B. V domači dvorani i so se pomerili proti RK Črnomelj in zmagali za visokih 16 zadetkov ter tako dosegli svojo 6. zmago v tej sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 44 : 28 za Trimo.

RK TRIMO TREBNJE : RK ČRNOMELJ   44 : 28   (19 : 14)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 7, Kotar Marko 6, Horžen 7, Hriberšek 12, Candellari 1, Brezovar, Poglavc 6, Falkner 1, Majzelj 1, Medved 3,  Rogelj  6 obramb (43%), Zakošek  7 obramb (47%), Hribar 4 obrambe (33%);

dsc_0415Trebanjci so tekmo začeli zelo dobro, saj so v 13.      minuti povedli že za 10 zadetkov (14:4). Nato so priložnost za igro dobili preostali igralci s klopi in prednost se je začela zmanjševati.  Ob polčasu je na semaforju pisalo 19:14 za Trimo.

V drugem polčasu je zopet na igrišče stopila prva postava in že po osmih minutah nadaljevanja igre je razlika znašala 11 zadetkov (27:16). Zopet so priložnost dobili vsi igralci s klopi ter jo izkoristili veliko bolje kot v prvem polčasu. Končni rezultat tekme je bil 44:28 za Trebanjce. Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil David Hriberšek, ki je dosegel 12 zadetkov. Naslednja tekma mladih Trebanjcev bo 1. 12. 2012, ko v Trebnje prihaja Kočevje.

LESTVICA STAREJŠI DEČKI B (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)