Starejši dečki A sezono pričeli z zmago proti Krki

SDAV nedeljo, 29. 9. 2013, ob 15.40 uri se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma prvega kroga državnega prvenstva za dečke letnik 1999 in mlajši. Nasprotnik je bil MRK Krka. Trebanjci so tekmo začeli odločno in povedli z rezultatom 3:0, nato pa so Novomeščani izenačili na 4:4. Tekma se je zatem igrala gol za gol, vendar so ob polčasu Trimovci imeli prednost 4 golov (15:11). V drugem polčasu se ni zgodilo nič presenetljivega in zmaga je ostala doma z rezultatom 27:24 za Trimo. V drugem polčasu so priložnost za igro dobili prav vsi igralci.

RK TRIMO TREBNJE : MRK KRKA   27:24   (15:11)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 13, Poglavc U., Medved Ž. 1, Horžen K. 4, Redek J., Majzelj T., Kotar Marko 5, Jerlah A., Brezovar A., Hriberšek D. 3, Falkner L., Zupančič R., Hribar A., Rogelj L., Zakošek Ž. 5 obramb (20%),