Starejši dečki A premagali Slovan

V soboto, 1. 12. 2012, ob 12:30 je bila odigrana deveta tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke A. V domači dvorani so igrali proti RD Slovan ter zmagali za 12 zadetkov in tako dosegli svojo 8. zmago v tej sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 39:27 za Trimo.

RK TRIMO TREBNJE : RD SLOVAN   39 : 27   (21 : 13)

RK TRIMO TREBNJE: Potrebuješ Gašper 4 Kotar Miha 5, Horžen 3, Špelič 5, Verbič 12, Medved, Poglavc 2, Hriberšek 4, Rajkovič 1,  Senica  4 obrambe (29%), Stare  6 obramb (27%);

Starejši dečki A so si z novo zmago že eno tekmo pred koncem predtekmovanja zagotovili prvo mesto v predtekmovalni skupini Center II ter se tako zanesljivo uvrstili v polfinale. Fantje so tekmo odigrali solidno ter praktično vodili od prve do zadnje minute. Gostje  iz Ljubljane so se upirali samo v uvodnim minutah srečanja do rezultata 7:5 za Trebanjce. Nato pa so domači fantje prednost samo povečevali in zasluženo zmagali.   Strelsko najbolje razpoložen je bil Urban Verbič, ki je dosegel 12 zadetkov.  Fantom čestitam, z izjemo prve tekme doma proti Ribnici, za prikazane dobre igre v prvem delu sezone. Naslednja tekma mladih Trebanjcev bo 15. 12. 2012, ko v Trebnje prihaja Grosuplje ter se  zaključi predtekmovanje.

LESTVICA STAREJŠI DEČKI A (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)