SDA-sezona-201415V petek, 13. 3. 2015, ob 18.20 se je v dvorani OŠ Trebnje igrala tekma med domačim RK Trimo Trebnje in RD Izola. V tekmo smo krenili slabo, predvsem v obrambi. Gostujoči igralci so brez težav prihajali do čistih priložnosti. Naša slaba igra se je nadaljevala in zaostajali smo že za 3 zadetke (10:13). Do konec polčasa smo igro malce popravili in prišli na zaostanek 1 zadetka.

V drugem polčasu smo začeli bolje in kmalu povedli za 3 zadetke, a  Izolani so se vrnili in izenačili. Po nekaj izključitvah na strani gostov smo zopet prešli v vodstvo in dokončno odločili zmagovalca.

RK TRIMO : RD IZOLA   27:22  (12:13)

RK TRIMO TREBNJE: Pangerc U. 4, Horžen J. 7, Jerlah A. 5, Kukenberger A. 1, Gabrijel T., Majzelj T. 4, Pangrc T., Kraševec T., Marinčič M., Redek J. 4, Murn J. 1, Višček L.1;