Starejši dečki A in B uspešni na gostovanju v Ivančni Gorici

V nedeljo, 11. 11. 2012, ob 15:45 je bila odigrana sedma tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke A. V Ivančni Gorici so se pomerili proti RK Sviš ter zmagali za 5 zadetkov in tako dosegli svojo 6. zmago v tej sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 35 : 30 za Trimo.

RK SVIŠ : RK TRIMO TREBNJE   30 : 35   (12 : 20)

RK TRIMO TREBNJE: Potrebuješ Gašper, Kotar Miha 3, Kotar Marko 10, Horžen 8, Špelič 3, Poglavc, Verbič 10, Medved, Hriberšek, Jaklič 1,  Senica 2 obrambi (14%), Stare 8 obramb (32%);

Fantje so tekmo vzeli zelo resno in si že po 15. minutah igre priigrali velikih 10 golov prednosti (6:16). V prvem polčasu so mladi Trebanjci prikazali izredno dobro ter pametno  igro tako v napadu kot v obrambi. Rezultat ob polčasu je bil 12:20 za Trimo.

V drugem polčasu so fantje malo popustili, vendar tekma v nobenem trenutku ni bila ogrožena. Končni rezultat tekme je bil 35:30 za Trimo. Najboljša strelca  pri Trebanjcih sta bila Marko Kotar in Urban Verbič,  ki sta dosegla vsak po  10 zadetkov. Naslednji tekmec Trebanjcev bo Metlika, in sicer 25. 11. 2012.

LESTVICA STAREJŠI DEČKI A (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

6. RK GROSUPLJE 6 0 0 6 110 : 225 0 0

Za starejšim dečkom A so na parket stopili starejši dečki B in zmagali za 4 zadetke. Končni rezultat tekme je bil 36: 32 za Trimo.

RK SVIŠ : RK TRIMO TREBNJE   32 : 36   (14 : 19)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 6, Kotar Marko 9, Horžen 5, Hriberšek 5, Candellari, Brezovar, Poglavc 4, Falkner 4, Majzelj, Medved 3, Jaklič, Rogelj 2 obrambi (7%), Zakošek  6 obramb (30%), Hribar;

Trebanjci so dosegli prvi zadetek in vodili od začetka do konca tekme. Borbeni domačini so se celotno tekmo dobro upirali mladim Trebanjcem, ki so lani osvojili 1. mesto v državi. Ob polčasu je na semaforju pisalo 19:14 za Trimo.

V drugem polčasu se je prednost Trebanjcev ves čas gibala varnih 5 golov. Končni rezultat tekme je bil 36:32 za Trebanjce. Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil Marko Kotar, ki je dosegel 9 zadetkov. Naslednja tekma mladih Trebanjcev bo 17. 11. 2012, ko v Trebnje prihaja Črnomelj.

LESTVICA STAREJŠI DEČKI B (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

1. RK TRIMO TREBNJE 5 5 0 0 193 : 138 10 0
2. RK SVIŠ PEKARNA GROSUPLJE 6 4 0 2 206 : 160 8 0
3. MRK KRKA 4 3 0 1 147 : 75 6 0
4. RK ČRNOMELJ 6 3 0 3 179 : 195 6 0
5. RK GRČA KOČEVJE 5 1 0 4 137 : 185 2 0
6. RD SLOVAN 6 0 0 6 119 : 228 0 0