Spomladanski del začeli z visoko zmago v Krškem

Sobota, 14.2.2015 ; Rokometaši Trima smo visoko zmagali v Krškem, potem ko smo praktično igrali s tremi postavami.

RK Krško : RK Trimo Trebnje   22 : 44 (9:24)

RK Krško: Supančič, Zorič, Dragan 5, Perko 1, Dular, Ban 2, Sobotič 5, Kodrič 3, Romih 3, Polutnik, Kastelic, Hriberšek, Sendelbah 1, Bogovič, Zoran, Vovk 1.

RK Trimo Trebnje: Jelovčan (5 obr v 20 min), Femec 3, Radelj, Križman 1(1), Skol, Kotar 2, Sušin 2, Potočnik 1, Udovič 8(1), Sašek 4, Ferkulj 5(1), Grandovec M. 1, Grandovec T. 4, Florjančič 13(1), Brana (5 obr v 20 min), Urbič (5 obr v 20 min).

Tekmo smo začeli zelo resno in odločno in kmalu povedli z 5:0 (vse gole je dosegel Florjančič). Tako so domačini že v 5. minuti vzeli minuto odmora, ki pa ni pomagala. Še naprej smo odlično igrali v obrambi in povedli z 12:1. Tako je bila tekma odločena praktično že v 20 minuti. Zamenjali smo celotno postavo in tako držali tempo. Do konca tekme smo nato zaigrali kar v treh različnih postavah, kar nam je omogočilo visoko vodstvo. Igrali so vsi igralci razen Skola, ki je dan pred tekmo začutil bolečine v hrbtu. Ostali igralci so se izkazali z izredno borbenostjo. V obrambi so vsi dodali svoj del, tako da je v napadu z hitrimi protinapadi izstopal v prvem polčasu Florjančič, v drugem pa Udovič. Sedaj nas čakajo resnejše preizkušnje, prva čez teden dni, ko v goste prihaja Slovenj Gradec. Tekma se bo odigrala v soboto, 21.2.2015 ob 19h v športni dvorani OŠ Trebnje.