Sezono zaključili z remijem proti Ribnici

MDB, sezona 2014/15V soboto, 16. 5. 2015, se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijala zadnja tekma MDB v letošnji sezoni, v kateri smo RK Trimo Trebnje odigrali zaostalo tekmo proti RD Riko iz Ribnice.

Tekmo smo začeli precej zmedeno, zato so Ribničani v prvih minutah povedli za 2 gola (2:4 in 3:5). Ob naši živahni obrambi je Ribnica začela izgubljati žoge, zato smo izid lahko izenačili na 6:6.  Ker smo igrali zbrano tudi v napadu, smo 1. polčas končali s prednostjo dveh golov (10:8). Tudi v začetku 2. polčasa smo najprej nadaljevali z igro iz prvega dela tekme, nato pa smo proti koncu tekme naredili nekaj nepotrebnih napak in dovolili gostom, da so se nam približali in na koncu izid izenačili.

Končni rezultat – 18:18.

RK Trimo Trebnje: L. Zupančič, M. Metelko (6), J. Šenica (4), G. Gole (6), P. Kotar, L. Keržan, A. Kuzmanovič (1), D. Gorec, P. Potrebuješ, T. Perpar (1)