Sedma zaporedna zmaga za starejše dečke B

V soboto, 1. 11. 2012, ob 14:00 je bila odigrana sedma tekma v predtekmovalni skupini center II za starejše dečke B. V domači dvorani  so se pomerili proti RK Kočevje in zmagali za visokih 30 zadetkov ter tako dosegli svojo 7. zmago v tej sezoni.  Končni rezultat tekme je bil 52 : 22 za Trimo.

RK TRIMO TREBNJE : RK KOČEVJE   52 : 22   (22 : 5)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Marko 9, Horžen 2, Hriberšek 18, Candellari 5, Brezovar 2, Poglavc 5, Falkner 4, Medved 7,  Rogelj  2 obrambi (25%), Zakošek  7 obramb (50%), Hribar 2 obrambi (15%);

Starejši dečki B so z lahkoto opravili z današnjim nasprotnikom. Priložnost za igro so dobili vsi igralci ter se tudi vpisali med strelce. Prednost ob polčasu je znašala 17 zadetkov. Na semaforju je pisalo 22:5 za Trimo. V drugem polčasu se je prednost samo še povečevala in na koncu znašala 30 zadetkov. Končni rezultat tekme je bil 52:22 za Trebanjce. Najboljši strelec pri Trimu je bil David Hriberšek, ki je dosegel 18 zadetkov.

LESTVICA STAREJŠI DEČKI B (PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II)

1. RK TRIMO TREBNJE 7 7 0 0 289 : 188 (0:0) 14 (0) 0
2. MRK KRKA 6 5 0 1 227 : 118 (0:0) 10 (0) 0
3. RK SVIŠ PEKARNA GROSUPLJE 8 5 0 3 258 : 222 (0:0) 10 (0) 0
4. RK ČRNOMELJ 8 3 0 5 232 : 265 (0:0) 6 (0) 0
5. RK GRČA KOČEVJE 8 2 0 6 215 : 308 (0:0) 4 (0) 0
6. RD SLOVAN 7 0 0 7 147 : 267 (0:0) 0 (0) 0