Še deveta zmaga mladincev

mladinciV nedeljo, 15.12.2013 je bila odigrana zadnja tekma v jesenskem roku v prvi mladinski ligi. Odigrana je bila v dvorani ŠD Center ob 18.00 uri. Prvo uvrščeni Trebanjci so odšli na gostovanje v Ptuj. Obe ekipi sta v tekmo pristopili odločno. To se je poznalo na igri, saj je bila groba. Celoten prvi polčas je bil zelo izenačen. Polčas se je končal z rezultatom 13:12 v prid rokometašem Drave. V drugem polčasu je bila igra podobna, vendar je Trebanjcem 10 minut do konca uspelo razliko povečati na štiri zadetke. Zaradi tehničnih napak se je razlika zmanjšala na samo dva zadetka. To je prineslo razburljivo končnico, ki so jo dobili rokometaši Trima. Končni rezultat je znašal 25:27.

RK DRAVA PTUJ : RK TRIMO TREBNJE  25:27   (13:12)

RK TRIMO TREBNJE: Baznik F. 2, Kotar M. 4, Križman S. 1, Rokavec R. 3, Skol R. 1, Femec M. 8, Udovič U. 8, Kravcar S., Ferlin N., Lukšič M., Križman U., Urbič Ž., Brana U., Čeh M.;