SDB: Zmaga v Črnomlju

IMAG0230Ekipa SDB je 1.10.2017 gostovala v Črnomlju in bila boljša od domačinov z 25: 22 (13:7). Trimovci smo začeli odločno in prvi polčas zaključili z lepo prednostjo. Kljub dogovoru med polčasom nismo nadaljevali s tako igro ampak igrali mehko v obrambi, v napadu pa so bili naši zaključki slabi. Tako smo domačinom omogočili, da se nam približajo na vsega en gol zaostanka. Do konca smo odigrali bolje predvsem v napadu, tako da naša zmaga ni bila vprašljiva. Zaigrali so vsi igralci, čaka pa nas še veliko dela, da bomo napredovali v vseh segmentih igre.

V soboto, 7.10.2017, nas čaka že naslednja tekma v domači dvorani proti ekipi Ribnice. Vljudno vabljeni!

RK Črnomelj : RK Trimo Trebnje 25 : 40 (11:18)

RK Trimo Trebnje; Zakošek; Pikelj 7, Smolič 5, Kuzmanović 6, Kotar 3, Pušlar 1, Kolenc , Šenica 3, Grabljevec, Slavič, Potrebuješ, Gorec; trener: Marko Radelj