SDB zapravili 9 golov prednosti

SDB-sezona-201516V petek, 15. 1. 2016, je v dvorani Škofljica potekala tekma med Trimom in Škofljico. Prvi polčas smo držali zadostno obrambo in zabili v napadu kar je bilo potrebno. V polčas smo odšli s prednostjo 9 golov in sicer z rezultatom 16:7. Vse  je delovalo kot mora, obramba je funkcionirala, v napadu smo zabijali. V drugem polčasu smo “zamrznili” in pokazali čisto drugačen obraz kot v prvem polčasu in vprašati se treba s kakšno miselnostjo smo odšli v 2. polčas. Domačini so naredili delni rezultat 11:1 in nas na krilih navijačev ujeli ter prehiteli za gol. Na koncu pa smo tekmo končali z remijem. Končni rezultat je bil 22:22.

RK Trimo Trebne : RK Škofljica 22:22 (16:7)

RK Trimo Trebnje: Rajk M.2, Povše T.6, Erman K.4, Gole G.2, Mlakar G., Rezelj T., Novak M., Pangerc M.2, Kirm A.2, Vovk Ž.2, Mežan M., Čulk A., Dular Ž.2, Rakar J., Gaberc M., Kovič O.;