SDB z zmago iz Črnomlja

mda-2V torek, 30. 9. 2014, se je v Črnomlju odvijalo tretje kolo predtekmovalne skupine CENTER II med ekipama RK Črnomelj in RK  Trimo Trebnje. Do rezultata 6:6 sta bili ekipi izenačeni, nato pa so Trebanjci pobegnili na prednost 6 zadetkov (9:15). Polčas se je končal s petimi goli prednosti za Trimo (10:15). V drugem polčasu so bili mladi Trimovci ves čas v vodstvu, čeprav so se domačini 30 sekund pred koncem približali samo na gol zaostanka. Vseeno pa je zmaga odšla v Trebnje, čeprav fantje niso prikazali ravno najboljše igre in hkrati opozorilo, da se bo treba v nadaljevanju prvenstva, če bomo želeli še kakšno zmago veliko bolj potruditi.

RK ČRNOMELJ : RK TRIMO TREBNJE     30:32 (10:15)

RK TRIMO TREBNJE: Rezelj 2, Čulk 2, Kirm, Šenica N. 10, Višček L. 6, Rakar 2, Povše T. 2, Rajk M. 7, Vovk Ž. 1, Rakar J., Gaberc M., Špelič T.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (STAREJŠI DEČKI B)

1. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 3 3 0 0 90 : 52 (0:0) 6 (0) 0
2. RD RIKO RIBNICA 3 2 0 1 83 : 75 (0:0) 4 (0) 0
3. MRK KRKA 2 1 0 1 57 : 58 (0:0) 2 (0) 0
4. RK GROSUPLJE 2 1 0 1 43 : 51 (0:0) 2 (0) 0
5. RK TRIMO TREBNJE 3 1 0 2 86 : 98 (0:0) 2 (0) 0
6. RK GRČA KOČEVJE 1 0 0 1 22 : 27 (0:0) 0 (0) 0