SDB z dobro igro v obrambi visoko premagali Jadran

SDB-sezona-201516V nedeljo, 6. 3. 2016, se je  v dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma med domačim Trimom in RD Jadran 2009 Hrpelje Kozina. Tekmo smo začeli z dobro obrambo, zaradi česar smo prihajali do lahkih golov, saj smo povedli 5:0, nato pa so se nam nasprotniki nekoliko približali, a smo v 1. polčasu vseskozi vodili in nadzorovali potek tekme. Ob polčasu je bil rezultat 14:12. V drugem polčasu smo še naprej držali dobro obrambo in se od njih odcepili za ogromnih 10 zadetkov in to prednost obdržali do konca. Na koncu je bil rezultat 34:24.

RK Trimo Trebnje : RD Jadran  34:24 (14:12)

RK Trimo: Rajk M. 9, Povše T. 11, Rezelj T. 4, Mlakar G. 3, Novak M., Erman K., Kirem A., Pangrc M. 6., Vovk Ž., Mežan M., Rakar J., Čulk A. 1, Dular Ž., Jevnikar R., Gaberc M., Kovič O.