SDB z dobro igro dosegli 3. zaporedno zmago

mda-2V soboto, 11. 10. 2014, ob  12.00 se je v Kočevju odvijalo peto kolo predtekmovalne skupine CENTER II med ekipama RK Trimo Trebnje in RK  Grča Kočevje. Trebanjci smo začeli izredno motivirano in prisilili domačega trenerja, da je že do 9. minute izkoristil oba time outa, saj smo v 9. minuti vodili že za 5 zadetkov (5:10). Do polčasa smo prednost še povišali in na odmor odšli s sedmimi zadetki prednosti (10:17). Obramba je v prvem delu delovala odlično, steklo pa je tudi v napadu, zato je bilo visoko vodstvo več kot zasluženo. Drugi polčas smo začeli še odločneje in v 36. minuti vodili že za 11 zadetkov (15:26). Domačini so se sicer ob koncu tekme približali na 4 zadetke, bližje pa jim ni uspelo. Tako smo se mladi Trebanjci veselili nove pomembne zmage v boju za mesta, ki vodijo v polfinalno skupino. Priložnost za igro so v drugem polčasu dobili vsi fantje, nekateri so jo izkoristili bolje, nekateri malo slabše, vendar šteje končni rezultat in nove dve točki, ki smo si jih z borbeno igro v obrambi tudi zaslužili. Sedaj nas čaka tekma v Ivančni Gorici proti ekipi SVIŠA, ki je aktualni državni prvak in bo po vsej verjetnosti odigrana med tednom. Točnega termina pa trenutno še ne vemo.

RK KOČEVJE : RK TRIMO TREBNJE   30:35  (10:17)

RK TRIMO TREBNJE: Šenica N. 9, Kmet L. 5, Pate S. 1, Višček L. 5, Povše T. 7, Rajk M. 8, Vovk Ž., Rakar J., Čulk A., Mlakar G., Gaberc M., Špelič T.;

LESTVICA, PREDTEKMOVALNA SKUPINA CENTER II (STAREJŠI DEČKI B)

1. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 4 4 0 0 123 : 74 (0:0) 8 (0) 0
2. RD RIKO RIBNICA 4 3 0 1 119 : 100 (0:0) 6 (0) 0
3. RK TRIMO TREBNJE 5 3 0 2 155 : 151 (0:0) 6 (0) 0
4. MRK KRKA 3 2 0 1 96 : 95 0:(0) 4 (0) 0
5. RK GROSUPLJE 3 1 0 2 66 : 85 (0:0) 2 (0) 0
6. RK GRČA KOČEVJE 4 0 0 4 111 : 134 (0:0) 0 (0) 0