SDB visoko premagali Loko

V soboto, 19. 1. 2013, ob 11.50  je bila odigrana druga prvenstvena tekma starejših dečkov B v polfinalni skupini. Trebanjci so igrali v domači dvorani proti RD Loka 2012. Trebanjski fantje so nadigrali svoje naprotnike ter slavili za visokih 15 zadetkov ter tako dosegli svojo prvo zmago v polfinalni skupini.

RK TRIMO TREBNJE : RD LOKA       42 : 27   (17 : 9)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 3, Kotar Marko 2 (1), Horžen K. 3, Brezovar, Poglavc 4, Jaklič 6, Falkner 3, Medved 3, Hriberšek 11, Majzelj 6 (4), Jerlah 1, Zakošek 11 obramb (48 %), Rogelj 5 obramb (41%), Hribar 2 obrambi (33%);

Trebanjci so tekmo začeli s tremi zadetki ter tako nakazali že v začetku srečanja, da bo zmaga ostala doma. Prednost se je povečevala iz minute v minuto in v prvem polčasu znašala največ 8 zadetkov (14:8 ter 17:9).

V drugem polčasu se je prednost samo še povečevala in na koncu znašala 15 zadetkov. Priložnost za igro so dobili vsi igralci, ki pa so jo različno izkoristili. Potrebno bo še mnogo dela ter energije, da bodo nekateri fantje v igri bolj začeli uporabljati glavo ter se izgubili odvečnega strahu. Vendar v primerjavi s prejšnjo tekmo je pri nekaterih že viden napredek. Izpostavil bi Timoteja Majzla, ki je izredno lepo povezeval igro v napadu ter aktivno igral na gol ter s svojimi prodori kar nekajkrat osmešil obrambne igralce iz Škofje Loke. Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil David Hriberšek, ki je mrežo zatresel 11-krat.