SDB visoko premagali Ivančno Gorico

V nedeljo, 3. 2. 2013, ob 14.50 je bila v domači športni dvorani  odigrana četrta polfinalna tekma za starejše dečke B. Njihov nasprotnik je bil RK Sviš. Trebanjski rokometaši so prepričljivo premagali sosede iz Ivančne Gorice ter tako dosegli tretjo zmago v polfinalni skupini A. Končni rezultat tekme je bil 33:23 za Trimo.

RK TRIMO TREBNJE : RK SVIŠ     33 : 23   (13 : 10)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Marko 3, Horžen K. 7 (3), Brezovar 1, Poglavc 3, Medved 4, Hriberšek 6,  Majzelj 3, Jerlah 5 (1), Falkner, Candellari 1, Rogelj 6 obramb (27 %), Hribar 2 obrambi (22%);

[singlepic id=1105 w=320 h=240 float=left]Starejši dečki B so tekmo začeli bledo, saj so gostje iz Ivančne Gorice bili do rezultata 9:9 povsem enakovreden nasprotnik. Sledilo je nekaj dobrih minut Trebanjcev, ki so na odmor odšli s tremi zadetki prednosti (13:10).

V drugem polčasu je na igrišču zagospodarila domača ekipa, saj je z delnim izidom 5:0 prednost povišala na 8 zadetkom (18:10) ter tako dvomov o zmagovalcu ni bilo več. Pri domačinih so zaigrali prav vsi igralci ter tekmo pripeljali mirno do konca. Končna razlika je bila 10 zadetkov (32:22). Najboljši strelec pri Trebanjcih je bil Kristjan Horžen, ki je gostujočo mrežo zatresel 7-krat. Naslednja tekma mladih Trimovcev bo v torek, 12. 2. 2012, ob 17.45 v Tržiču.