SDB remizirali v Logatcu

V soboto, 12.1. 2013, ob 13.40 je bila v dvorani v Logatcu odigrana prva polfinalna tekma RK Trima Trebnje. Njihov nasprotnik je bil RK Kronos. Trebanjski rokometaši so v dramatični končnici igrali neodločeno ter tako osvojili zgolj točko. Končni rezultat tekme je bil 28:28.

RK KRONOS : RK TRIMO TREBNJE     28 : 28   (11:11)

RK TRIMO TREBNJE: Kotar Miha 7, Kotar Marko 12 (4), Horžen K. 2, Brezovar, Poglavc , Jaklič 5, Medved, Hriberšek 1, Candellari, Majzelj 1, Jerlah, Zakošek 11 obramb (27 %), Rogelj;

Starejši dečki B polfinale niso začeli po svojih željah, saj so že v prvem krogu igrali neodločeno. V prvem polčasu sta bili ekipi enakovredni, saj si nobena ni priigrala prednosti več kot 2 zadetkov. Na polčas sta odšli pri izidu 11:11.

Drugi polčas so trebanjski fantje začeli boljše ter dosegli 4 zadetke zapored ter povedli za štiri zadetke 11 : 15. Trebanjci so bili v prednosti do rezultata 24:24, ko so borbeni domačini uspeli rezultat izenačiti. Igralo se je gol za gol in ekipi sta se razšli z neodločenim izidom 28:28. Pri Trebanjcih je bil najboljši strelec Marko Kotar, ki je mrežo gostujoče ekipe zatresel 12-krat. Že naslednji teden bodo lahko mladi Trimovci popravili slab vtis s prve polfinalne tekme, ko v Trebnje prihaja RD Loka 2012.