SDB premagali tudi Izolo

SDBV nedeljo, 23.3.2014, se je v športni dvorani OŠ Trebnje odvijala tekma 10. kroga polfinalne skupine A med RK TRIMO TREBNJE in RD IZOLA.  Trebanjci smo odločno začeli in povedli z 4:1, vendar smo v naslednjih minutah gostom dopustili priključek (9:9). Od takrat naprej nismo več zadeli, gostje pa so zadeli še trikrat in  odšli na odmor s prednostjo treh zadetkov.

V drugem polčasu smo igro nekoliko popravili in naredili delni izid 6:1, vendar Izolčani so nas zopet dohiteli (15:15). Ob koncu smo z nekaj sreče povedli za 2 zadetka in prednost tudi zadržali. Hkrati je to tudi naša 5. zaporedna zmaga.

RK TRIMO TREBNJE : RD IZOLA       25:23 (9:12)

RK TRIMO TREBNJE: Pangerc U. 5, Smolič M. 1, Kukenberger A. 1, Jerlah A. 5, Redek J. 8, Majzelj T. 5, Mlakar G., Pangrc T. 7 obramb (39%), Gabrijel T. 3 obrambe (20%);

LESTVICA, POLFINALNA SKUPINA A (STAREJŠI DEČKI B)

1. ŠD MOKERC – IG 9 7 1 1 236 : 182 (0:0) 15 (0) 0
2. RD LOKA 2012 9 7 0 2 239 : 192 (0:0) 14 (0) 0
3. MRK KRKA 8 6 0 2 241 : 193 (0:0) 12 (0) 0
4. RK TRIMO TREBNJE 10 5 2 3 261 : 248 (0:0) 12 (0) 0
5. RK SVIŠ IVANČNA GORICA 9 4 0 5 200 : 229 (0:0) 8 (0) 0
6. RD ISTRABENZ PLINI IZOLA 10 2 0 8 215 : 247 (0:0) 4 (0) 0
7. MARK OLIMPIJA 8 2 0 6 185 : 231 (0:0) 4 (0) 0
8. RK AJDOVŠČINA 9 1 1 7 217 : 272 (0:0) 3 (0) 0